Wyjazdy dla nauczycieli

3Szanowni Państwo, zapraszamy do skorzystania z oferty wyjazdów grupowych dla nauczycieli. Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie dla danej grupy aby jak najlepiej dopasować się do wymaganego budżetu oraz oczekiwań. Zachęcamy do wysyłania zapytań przez formularz kontaktowy – to nic nie kosztuje.

Podczas kilku lat działalności Turmanii wyselekcjonowaliśmy dla Państwa najlepsze ośrodki w przestępnych cenach w wielu regionach całej Polski. Szczególnie polecamy wyjazdy do:

  1. Zakopanego – wycieczki górskie z przewodnikiem, wyjazd kolejką na Kasprowy Wierch bądź Gubałówkę, baseny termalne, skocznia – Wielka Krokiew, Muzeum Oscypka, ścieżka w koronach drzew, spływ Dunajcem.
  2. Ustronia – do wyboru: Rezydencji Prezydenta RP, Skocznia im. Adama Małysza, regionalne warsztaty, wycieczki górskie z przewodnikiem, wyjazd kolejką na Szyndzielnię bądź Czantorię, wyjazdy na Czechy oraz Bratysławy, zwiedzanie browarów, zwiedzanie winnic.
  3. Zwierzyńca (Roztocze) – wycieczki po Roztoczańskim Parku Narodowym, zwiedzanie miast: Lublin, Zamość, Sandomierz, Kazimierz Dolny, Lwów.
  4. Ochotnicy Górnej (Gorce) – do wyboru: wycieczki górskie z przewodnikiem po Gorcach bądź Pieninach, wyjazd kolejką na Palenicę, spływ Dunajcem, rejs po zalewie Czorsztyńskim, Ścieżka w koronach drzew, baseny termalne, zwiedzanie winnic.
  5. Krakowa – do wyboru: zwiedzanie miasta z przewodnikiem, muzea, aktywne zwiedzanie trasą górniczą kopalni w Wieliczce, rejs Wisłą do Tyńca, spacer po okolicznych dolinkach podkrakowskich, gry miejskie.
  6. Malinówki (Mazury) – rejsy po jeziorach, wycieczka do Wilczego Szańca, zwiedzanie miast: Giżycko, Mikołajki, Wilno.

1Podane atrakcje są jedynie przykładowe i każdy program dostosowany jest to grupy docelowej, a ich wybór jest znacznie większy. Podczas wycieczek możemy  zorganizować ponadto atrakcje outdoorowe (spływy pontonami, spływy kajakowe, jazdę samochodami 4×4, gry terenowe, paintball, wspinaczkę), zajęcia z pierwszej pomocy, biesiady, zabawy przy muzyce, kolacje grillowe.

Proponujemy również jednodniowe wyjazdy do teatrów na spektakle połączone z kolacją w restauracji: Łódź, Warszawa, Kraków, Chorzów.